Nedeljković van protokola, Junajted iz 2 u 1 na Old Trafordu (Video)
Slavlje Rasmusa Hojlunda i Kazemira protiv Brentforda, Foto: EPA/Peter Powell

PREMIJER LIGA, 8. KOLO

Kosta Nedeljković, reprezentativac Srbije nije bio u protokolu Aston Vile u gostujućoj pobedi od 3:1 nad Fulamom u osmom kolu Premijer lige.

Domaćin je poveo preko Raula Himeneza u petom minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Morgan Rodžers.

Andreas Pereira je u 27. minutu promašio penal, tačnije Emilijano Martinez mu je odbranio udarac sa 11 metara.

Oli Votkins je doneo novu prednost u 59. minutu, a trijumf je potvrđen autogolom Ise Diopa 10 minuta kasnije.

Mančester junajted je savladao Brentford 2:1 posle preokreta pošto se Itan Pinok radovao u petom minutu nadokande prvog poluvremena.

Alehandro Garnaćo je izjednačio u 47. minutu, a slavlje na Old Trafordu usledilo je posle egzekucije Rasmusa Hojlunda u 62. minutu.

U ostalim mečevima, Brajton je slavio u Njukaslu minimalnim rezultatom, Lester je osvojio Sautempton sa 3:2, dok je Ipsvič izgubio 2:0 od Evertona.